Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ В районі відбулася сесія

В районі відбулася сесія

Мелітопольські районні депутати, слідом за своїми міськими колегами, прийняли звернення до Президента України, голови Верховної Ради та Кабміну щодо неприпустимості підвищення тарифів на газ та електроенергію. Сталося це сьогодні під час засідання четвертої позачергової сесії Мелітопольської районної ради. Обранці, вказуючи на тяжке економічне становище, карантин та загальне падіння платоспроможності більшості українських родин підтримують заяви Володимира Зеленського розібратися у цьому питанні

 

А розпочалася сесія зі святкової промови щодо Дня соборності України. Далі депутатам запропонували зайнятися бюджетом - розподілити вільні фінансові залишки у сумі трохи більше 7 млн гривень наступним чином – майже 5 млн гривень на утримання районних рад об’єднаного Мелітопольського району, і ще 2.5 млн гривень – на фінансування різноманітних програм.

Всі інші питання були проголосовані пакетом. На останок депутат райради Юрій Єрещенко запропонував присутнім звернутися до міськвиконкому з проханням, аби вони надали згоду встановити меморіальну дошку Миколі Туровцеву – автору та співавтору 35 сортів черешні, які зараз відомі у всьому світі. Пам’ятний знак хочуть розмістити за адресою вулиця Бейбулатова, 19, де свого часу і проживав Туровцев. За словами обранця всі мешканці цієї багатоповерхівки погодилися на таке увіковічення пам’яті відомого селекціонера. Остаточне рішення залежить від позиції міських чиновників.