Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ 25-е січня – День народження великого барда Володимира Висоцького

25-е січня – День народження великого барда Володимира Висоцького

25-е січня - день пам'яті великого поета, композитора, виконавця, актора, справжнього символу 1970-х років минулого століття Володимира Висоцького. Сьогодні йому б виповнилося 83 роки

 

Володимир Висоцький – це легенда минулого століття, багатогранна особистість з унікальним голосом і особливою манерою виконання пісень, талановитий актор і музикант, який збирав стадіони на своїх концертах.  На його піснях виросло не одне покоління, фільми з його участю назавжди увійшли в історію радянського кінематографа. Вірші Володимира Семеновича, покладені на музику, і виконані ним же навіть через десятки років не залишають нікого байдужими.
В серцях жителів нашого міста і до цього дня живе світла пам'ять про Володимира Семеновича, його творчість не забута, його вірші та пісні продовжують звучати і сьогодні. У Мелітополі, в єдиному в Україні місті, Володимиру Висоцькому був встановлений пам'ятник. Двічі на рік в день народження і в день смерті до його підніжжя городяни покладають квіти. Це означає, що пам'ять жива, про творчість великого барда пам'ятають вдячні мелітопольці.