Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ Родина Федорова за рік зібрала 5 млн гривень замовлень на свій медичний бізнес

Родина Федорова за рік зібрала 5 млн гривень замовлень на свій медичний бізнес

Видання «Наші гроші. Запоріжжя» повідомляє про те, що КНП “Запорізька обласна клінічна лікарня” 4 січня за результатом тендеру уклало угоду з ПП “Центр комп’ютерної томографії” на послуги комп’ютерної томографії вартістю 872 тис. грн. Про це є інформація у системі електронних закупівел «Прозоро»

 

Фірма має провести 660 досліджень  комп’ютерної томографії  пацієнтам  з підозрою на гостре порушення мозкового кровообігу; досліджень з контрастною речовиною шиї, грудної клітки, черевної порожнини, тазу пацієнтам з підозрою на онкогематологічне захворювання.

ПП “Центр комп’ютерної томографії” має медичний центр і за адресою обласної клінічної лікарні. Вперше “Запорізька обласна клінічна лікарня» замовила ці послуги в лютому 2020 року і також саме ПП “Центр комп’ютерної томографії”. І на тодішньому і на нинішньому тендері конкуренцію переможцю склало ПП “Діасервіс”.

ПП “Центр комп’ютерної томографії” володіють Сергій Федоров та Наталія Федорова. Це батьки нинішнього міського голови Мелітополя Івана Федорова. Раніше він був першим заступником голови Запорізької облдержадміністрації.

Саме під час перебування Федорова на посаді першого заступника голови Запорізької ОДА “Центр комп’ютерної томографії” вперше отримав підряд від “Запорізької обласної клінічної лікарні”. З того часу вартість підрядів фірми вже сягнула 5,26 млн грн, з яких 3,04 млн грн отримано від лікарні  інтенсивних методів лікування та швидкої медичної допомоги Мелітопольської міської ради. Причому від мелітопольської лікарні всі закупівлі отримані без конкурсу.

Федоров був свого часу директором і співвласником ПП “Центр комп’ютерної томографії”. Нині він щороку декларує отримання доходу від ПП “Центр комп’ютерної томографії” у вигляді роялті. Також чиновник володіє торговою маркою “Інмедико”. Під цим брендом надають послуги томографії на території обласної клінічної лікарні.