Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ Газова плутанина

Газова плутанина

З підвищенням ціни на газ багато мелітопольських споживачів вирішили змінити підприємство-постачальника блакитного палива – у даному випадку ТОВ «Смарт Газ Систем» на інше, з більш низькими тарифами

 

Через свій монопольний статус фірмою, яка може забезпечити населення значно дешевшим газом, є група компаній НАК «Нафтогаз України». Тому здебільшого споживачі намагаються перейти саме до них, заповнюючи відповідну заяву та отримуючи у відповідь особовий рахунок. Але навіть після цього до споживачів продовжують надходити платіжки від ТОВ «Смарт Газ Систем», що обурює людей. Як повідомили у мелітопольській компанії, справа нібито у не доброчесності їх конкурента. Адже навіть якщо ви отримали особовий рахунок від нового підприємства-постачальника газу, це ще не значить, що він включив вас до свого реєстру споживачів. А оскільки реєстр споживачів – база загальнодержавна, де за кожним закріплено своє підприємство-постачальник, то перехід споживача зі списку одного підприємства у інше здійснюється автоматично, але за однієї умови – якщо  новий постачальник офіційно вносить ваше прізвище у свій реєстр.  А поки це не зроблено – споживача продовжує обслуговувати старе підприємство.

Між тим, за словами мелітопольських газовиків, той же Нафтогаз за якоїсь причини не поспішає вносити до свого реєстру нових споживачів, чим і вводить в оману людей, які думають, що вже змінили постачальника.

Тим не менше, за останні місяці офіційно відмовились від послуг ТОВ «Смарт Газ Систем» вже 4.5 тисячі абонентів. Зараз підприємство продовжує обслуговувати 68 тисяч абонентів.

Ще один варіант, коли до споживача  і далі будуть продовжувати надходити платіжки ТОВ «Смарт Газ Систем» навіть після заміни підприємства –постачальника – якщо у абонента є заборгованість.

Підказати правильний механізм зміни одного постачальника газу на іншого вамзможуть у ТОВ «Газ Смарт Систем». Проконсультуватися з цього приводу можна за телефонами 0619450204 або 0667565908.