Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ Мешканці Юрівки просять відремонтувати дорогу

Мешканці Юрівки просять відремонтувати дорогу

Мешканці вулиць Лінійної та Ногайської запрошують у свій район депутатів та представників влади, щоб вони подивилися на їхню дорогу та на те, як нею ходять люди. Вулиця Лінійна – це початок району Юрівки, біля неї розташований пішохідний міст через залізницю

 

Саме цією вулицею щодня ходять сотні людей – діти – до школи, дорослі – на роботу чи у справах.  Раніше, кажуть люди, тут було асфальтне покриття. Але його зруйнували під час прокладання газопроводу до одного з приватних підприємств. Було це  у 2012 році. З тої пори люди потерпають від незручностей.  
А ось так виглядає  дорога на вулиці Ногайській, колишня Цюрупи. Тут також асфальтне покриття було зруйновано після прокладання газопроводу.  Тротуарної доріжки немає, у дощову погоду людям доводиться ходити по коліна у багнюці.
Місцеві мешканці запевняють, що неодноразово зверталися до влади та депутатів з проханням відремонтувати дорогу й обладнати зливову каналізацію,  але у мільярдному бюджеті міста  коштів на ці дві невеликі вулиці чомусь не знаходяться.
Мешканці Юрівки закликають  депутатів та керівництво міста  приїхати у їхній район, пройтися цими калюжами пішки та переконатися, що ремонтувати треба не тільки центральні вулиці, а й околиці.