Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ Що відремонтували і відремонтують у Мелітополі

Що відремонтували і відремонтують у Мелітополі

Нещодавно ми розповідали про те, що мелітопольці, які проживають на Юровці, жаліються на стан доріг у їхньому районі. Особливо гостро ця проблема проявляє себе під час опадів – тоді проїзна та пішохідна частини перетворюються на суцільне болото з води та багнюки. З іншого боку місцева влада продовжує звітувати про те, скільки доріг вони зробили за той чи інший період. Так, на своєму брифінгу заступник міського голови Олександр Щербаков розповів про поточний ремонт доріг, що був проведений протягом 2019-2020 років

 

      Виявляється, в 2019 році за допомогою асфальтної крихти було відремонтовано більше 20-и вулиць в районах Юрівки, Нового Мелітополя,  Піщаної. Загальний обсяг робіт склав понад 35 тис. кв. м.
     В 2020 році ця робота була продовжена. Поточний ремонт доріг був зроблений на 33-х вулицях в різних районах міста. В загальному обсязі це близько 73 тис. кв. м покриття — вдвічі більше, ніж в 2019 році. Чиновник додав, що ремонти доріг на периферії міста продовжаться і в поточному році.
      В Мелітополі також продовжується реалізація проєктів, що втілюються в життя за підтримки іноземних інвесторів та партнерів. За кошти Українського фонду соціальних інвестицій та при співфінансуванні з місцевим бюджетом продовжуються роботи з реконструкції будівлі колишнього дитсадка по вул. Бєляєва, 16. На першому та другому поверсі тут будуються квартири для переселенців, а на третьому, що буде добудований, облаштують квартири для молодих спеціалістів.
    Також підписана рамкова угода між цією ж організацією та місцевою радою щодо проведення капітального ремонту з переобладнанням трьох амбулаторій. Це медичний заклад № 4 на пр. Б. Хмельницького, 66, на реконструкцію якої передбачено 3,2 млн гривень; № 1 за адресою вул. Оратовського, 157 (на проведення робіт передбачено 3,5 млн грн.) та амбулаторія № 2 на вулиці Івана Алексєєва, 7 (загальна вартість виконання робіт складає 9,8 млн грн.).