Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ Перший мільйон піде на проект

Перший мільйон піде на проект

Один лише проект майбутньої льодової арени в Мелітополі обійдеться місцевому бюджету у майже мільйон гривень. Створенням проектно-кошторисної документації буде займатися мелітопольське КП «Градпроект». Свою роботу воно повинно виконати до 1 квітня цього року

 

Між тим, вже відомі деякі характеристики нового спортивно-оздоровчого комплексу. Так, розмір самої території для ковзання буде 28 на 58 метрів. Кількість глядацьких місць – біля 300.

Для проведення хокейних змагань будуть передбачені професійні борти з кватирками для гравців, розмітка поля, ворота для льодопротираючої машини з захисним склом для глядачів у комплекті з боксами та захисною сіткою.

Також передбачені чотири роздягальні для команд, роздягальні для тренерів і суддів з усіма необхідними підсобними приміщеннями, наявність залів для загальної фізичної підготовки, буфета на 16 місць, душові та вбиральні, а також благоустрій прилеглої території та необхідної кількості паркувальних місць.

Загальна площа приміщень будівлі льодової арени повинна скласти 3,5 тис.м.кв.

Сам комплекс планується побудувати всього лише за декілька місяців – орієнтовна дата відкриття – кінець серпня.

Нагадаємо, що загальна вартість льодової арени сягає більше 100 млн гривень – фінансування йде як з боку місцевого бюджету, так і з загальнодержавних джерел.