Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ Фотосесія у супермаркеті: Мелітополь долучився до всесвітнього весільного челенджу

Фотосесія у супермаркеті: Мелітополь долучився до всесвітнього весільного челенджу

Мелітополь долучився до найроматичнішого всесвітнього челенджу під назвою «Світ обертається навколо тебе». Челендж стартував одночасно у восьми країнах світу, його мета – підтримати наречених у період пандемії. Ініціатором проекту виступила міжнародна асоціації власників весільних салонів, до якої входить і мелітопольський салон «Ruta Dress», який вже майже 20 років допомагає нареченим бути прекрасними у найважливіший день свого життя

 

Власниця салону «Ruta Dress»  Тетяна Кумок зазначила, що пандемія, яка триває вже рік, принесла багато обмежень, які торкнулися і весільної сфери. Пари відмовляються від урочистостей, розписуються у джинсах, відзначають свято скромно. Але ж весілля – дуже важливий день, про який ви потім розповідатимете своїм дітям на онукам.  Тому салон «Ruta Dress»  вирішив підтримати наречених і організувати їм весільну  фотосесію у одному із супермаркетів міста. Головний девіз челенджу - не важливо, де влаштувати весілля - в супермаркеті, на заправці або в бібліотеці. Головне -яскраво і весело провести цей день.
Святослава і Віталій (молодята): «Я хорошо знаю хозяйку салона, мы всегда принимаем участие в их проектах. Мы поженились 5 месяцев назад, Таня нам предложила поучаствовать в челлендже, мы за любой движ и с радостью согласились».
Фотосесія у супермаркеті була креативною та яскравою. Якщо наречені закохані та щасливі, гарні світлини можна зробити навіть між прилавків з картоплею та апельсинами.
Святослава і Віталій (молодята): «Внимание,  все на нас смотрят, эмоции просто переполняют! Нам очень нравится!»
Наталія Шаламова  (консультант інтернет-маркета  «Ruta Dress»): «Этой акцией мы хотим сказать –не бойтесь пандемии, устраивайте себе праздник так, как это сделали наши молодожены – Святослава и Виталий».
Представниця салону «Ruta Dress» зазначила, що це була перша  серія зйомок.  Наступний челендж стартує у березні. Локація для зйомки вже визначена і це буде також незвичайне місце. Усе відео і фото челенджу «Світ обретається навколо тебе» публікуються у Інстаграм.
Святослава і Віталій (молодята): Ищите фото и видео в Инстаграм по хештегу #worldforbride!
Організатори запрошують усіх молодят  приєднатися до челенджу, робити  сміливі весільні фотосесії в незвичайних місцях,  публікувати їх у соцмережах і пам’ятати, що у день весілля світ обертається навколо вас!