Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ Автобус буде завжди в полі зору

Автобус буде завжди в полі зору

Голова Запорізької облдержадміністрації Олександр Старух зустрівся з представниками автопідприємств, що обслуговують маршрути громадського транспорту в області. На заході були присутні також і співробітники патрульної поліції. Так, за даними правоохоронців, минулого року в області сталося 260 дорожньо-транспортних пригод за участі водіїв автобусів при перевезенні пасажирів

 

Перевізників у свою чергу цікавило питання підвищення вартості проїзду громадським транспортом у Запоріжжі. На це губернатор зауважив, що такі рішення мають бути обґрунтованими і супроводжуватися підвищенням комфорту пасажирів. 

Також, за результатами наради рекомендовано забезпечити перевезення громадян у громадському транспорті  за тарифом не вище 70 копійок за 1 кілометр. Зі всіма водіями автобусів має бути проведений інструктаж щодо дотримання правил безпеки дорожнього руху та вимог карантину.  Також для них мають періодично проводитися практичні заняття з надання домедичної допомоги в разі ДТП.

Крім того, незабаром на міжміському транспорті у Запорізькій області будуть встановлені GPS-трекери. Їх дані у відкритому доступі дозволять мешканцям регіону відслідковувати рух громадського транспорту. Голова Запорізької ОДА вважає. що пасажири, які чекають транспорт, повинні знати, де знаходиться їх автобус на маршруті – чи взагалі їде він за графіком, чи може зламався у дорозі і марно сподіватися його появи.

Перевізникам запропоновано запровадити GPS-системи  та систему безготівкового розрахунку на внутрішньообласних маршрутах громадського транспорту. Зручний для населення механізм відслідковування руху міжміських автобусів має розробити Департамент промисловості та розвитку інфраструктури Запорізької ОДА.