Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ В Мелітополі підвищили тариф на тепло…але не для всіх

В Мелітополі підвищили тариф на тепло…але не для всіх

Сьогодні відбулось засідання виконавчого комітету Мелітопольської міської ради. Члени виконкому розглянули планові, фінансові, житлові питання, питання захисту прав дітей, опікунської ради, соціального захисту, будівництва та реконструкції, комунальної власності, а також затвердження тарифів, переліку та вартості послуг

 

Так, були змінені тарифи на теплову енергію для бюджетних організацій та потреб інших споживачів для ТОВ “Тепло-Мелітополь”.

     Директор цього підприємства Олена Ялсукова розповіла, що умовно-змінна частина двоставкового тарифу на теплову енергію коригується у зв'язку з ростом ціни на природний газ та розподіл природного газу, а також ціни на розподіл електричної енергії та її передачу з 1 січня 2021 року.

     Мелітопольський міський голова Іван Федоров повідомив, що тариф для населення не змінюється. Мелітополь не порушуватиме Меморандум “Про взаєморозуміння щодо врегулювання проблемних питань у сфері централізованого постачання теплової енергії та постачання гарячої води”, який було укладено 9 лютого 2021 року НКРЕКП, НАК “Нафтогаз України” та мерами міст України. Згідно цього документу, тариф на послугу з постачання теплової енергії для населення в опалювальному періоді 2020-2021 підвищуватись не буде.

Між тим міський голова зазначив, що на наступний день після підписання Меморандуму ціна на газ стала дорожчою на 28 %. В собівартості виробництва тепла на підприємстві “Тепло-Мелітополь” ціна природного газу складає 75 %. Таким чином мелітопольське теплове підприємство за грудень-лютий недоотримає вже близько 14 млн гривень. Місцеві чиновники сподіваються, що підписанти Меморандуму з боку держави виконають свої зобов'язання та компенсують дефіцит різниці в тарифах. В інакшому випадку ТОВ «Тепло-Мелітополь» буде вимушене, як колись і його попередник «Мелітопольські теплові мережі», накопичувати борги перед НАК «Нафтогаз України».