Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ Питання землі в громадах - ключове

Питання землі в громадах - ключове

Під часу візиту до Мелітополя керівництва Запорізької обласної ради, яке відбулося у четвер 18 лютого, гості нашого міста поспілкувалися з керівниками територіальних громад, які входять до об’єднаного Мелітопольського району. Представники обласної ради запропонували присутнім обговорювати та спільними зусиллями вирішувати проблеми, з якими стикаються громади після їх переформатування

 

Слід зазначити, що керівники територіальних громад в повній мірі скористалися пропозицією Людмили Любім. Люди з різних населених пунктів фактично жалілися на одне – дії обласного Держгеокадастру, за «сприяння» якого важливі для громад навколишні землі (наприклад пасовища) опинилися у оренді сторонніх людей.

Гості з області пообіцяли, що за їх каденції держгеокадастр буде працювати в інтересах громад, а з колишніми керівниками цієї структури обов’язково поспілкуються правоохоронці.

Також під час зустрічі відбулося нагородження колишніх и нинішніх посадових осіб, депутатів, які своєю роботою внесли значний вклад у розвиток нашого регіону і Запорізького краю в цілому.