Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ Басейн «проїдає» бюджет Мелітополя

Басейн «проїдає» бюджет Мелітополя

В Мелітополі депутатам на найближчій сесії міської ради буде запропоновано збільшити фінансування водно-спортивного комплексу. Якщо в попередній редакції програми фінансування цього об’єкту з місцевого бюджету планувалося витратити 4 млн. гривень, то тепер ця сума вже збільшена до 7 млн. 177 тисяч гривень

 

Як зазначено у документі, зміни до програми «Фінансова підтримка комунальної установи «Водно-спортивний комплекс», вносяться  у зв’язку з реорганізацією шляхом  приєднання  КУ «Стадіон «Спартак» ім. О. Олексенка» до КУ «Водно-спортивний комплекс».

                Через це обсяг фінансування Програми збільшено на 2177700, 00 грн. у зв’язку з переведенням 14,5 штатних одиниць  КУ «Стадіон «Спартак» ім. О. Олексенка» до КУ «Водно-спортивний комплекс» для оплати праці працівників  та на утримання об’єктів (стадіон, спортивні майданчики, адмінбудівля), що належали Стадіону. Ще 1 млн гривень виділяється  на утримання басейну (придбання меблів та оплату енергоносіїв).

Нагадаємо, для більшості мелітопольців відвідування басейну є платним. При цьому вартість умовного квитка дорожча, ніж в інших містах, хоча місцеві чиновники і обіцяли, що ціни будуть аналогічні. Втім, можновладці запевняли, що водно-спортивний комплекс буде самодостатньою у фінансовому плані структурою, але, як бачимо, цей оздоровчий об’єкт чим далі тим потребує більше бюджетних коштів на своє утримання. Принаймні, поки що.