Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ Пенсіонер, щоб вижити, торгував на тротуарі і отримав штраф

Пенсіонер, щоб вижити, торгував на тротуарі і отримав штраф

70-річний пенсіонер Володимир Кириленко обурений діями міського відділу з благоустрою, який наклав на нього чималий штраф за торгівлю у непризначеному місці

 

За словами чоловіка, щоб сплачувати комуналку, ліки та продукти, останнім часом він змушений підробляти. Каже, почав торгувати овочами й фруктами на стихійному майданчику у районі вулиці Шмідта.
Володимир Кириленко (пенсіонер):  «Змусило життя. Ціни ростуть, пенсія 1900, субсидії у цьому році поки що нема».
 У перших числах лютого співробітники міського відділу з благоустрою, під час рейду, склали на пенсіонера протокол за торгівлю  та викликали на адмінкомісію до виконкому.
Володимир Кириленко (пенсіонер): «23 лютого був на комісії, і усі одноголосно мені присудили штраф 340 грн. А я не маю чим його сплатити. Я  приторговую максимум 1 тисячу гривень, я не шикую і не їм ковбаси».
Володимир Кириленко розуміє, що торгувати на тротуарі – неправильно, але каже, що інших способів заробити на життя він не знаходить. Як  прожити на 1900 гривень, заплатити з них комуналку, купити ліки, а тепер ще 340 гривень виділити на штраф, Володимир Кириленко не знає. Він просить міську владу та керівництво відділу з благоустрою поставити себе на його місце, хоча це навряд чи можливо.