Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ В Мелітополі дерев стає все менше

В Мелітополі дерев стає все менше

В Мелітополі в зеленій зоні біля міськлікарні №1 повним ходом йдуть роботи по ліквідації аварійних дерев. На їх місті планується побудувати льодову арену. Між тим, місцеві активісти вже виявили суттєві розходження між словами та діями чиновників. Можновладці, зокрема нардеп Сергій Мінько запевняли, що спилять лише третину з приблизно сотні екземплярів акації, клену, шовковиці тощо. Але тепер виявляється, згідно продемонстрованого підрядником акту обстеження зелених насаджень, що абсолютно всі дерева отримали статус аварійних, тобто повинні за нормами бути знесені

 

Виходячи з такої «зеленої» політики команди Мінька, не дивно, що в останні роки мелітопольці, як тільки бачать що до дерев біля їх будинків наближаються комунальники, б’ють на сполох та звертаються по допомогу у ЗМІ.

Так, нещодавно нам зателефонували мешканці будинку №46 на вулиці Гризобудової, які були стурбовані тим, що нібито біля їх багатоповерхівки з боку вулиці Осипенко будуть розширювати проїзну частину. Причому планується це зробити за рахунок зеленої зони з дитячими майданчиками. Людей налякали слова комунальників, які ходили та ставили хрестики на деревах. Коли їх спитали, що вони тут роблять, хлопці відповіли, що скоро будуть зносити відмічені дерева аби зробити ширшою дорогу.

А ось старша по будинку, з якою ми теж поспілкувалися, вважає, що або люди не до кінця зрозуміли, або комунальники невдало пошуткували. За її інформацію дерева з хрестиком просто кронують, а знесуть  лише дві сухі тополі.

У будь-якому випадку висновок напрошується сам собою – мелітопольці налякані та розлючені діями чиновників, які під різними приводами систематично знищують легені нашого міста. Здається, вони рубають сук, на якому сидять.