Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ НКРЕКП продовжує карати мелітопольських газовиків

НКРЕКП продовжує карати мелітопольських газовиків

Неприємності для мелітопольських газовиків продовжуються. Слідом за анулюванням ліцензії для місцевої компанії - постачальника природного палива ТОВ «Смарт Газ Систем», на 850 тисяч гривень був оштрафований ПРАТ «Мелітопольгаз». Про це стало відомо під час сьогоднішнього засідання Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг. Рішення про фінансове стягнення було сформовано після позапланової виїзної перевірки підприємства, під час якої були виявлені суттєві порушення

 

Так, «Мелітопольгаз» порушив підпункт 11 частини другої статті 59 ЗУ «Про ринок природного газу», який зобов'язує вчасно подавати операторам газотранспортної і газорозподільної систем, суб'єктам владних повноважень на ринку природного газу та іншим  інформацію, передбачену законодавством і ту, яка відповідає дійсності.

Також був порушений пункт 2 глави п'ятої розділу четвертого Кодексу газотранспортної системи - надання постачальнику "останньої надії" через спеціальну інформаційну платформу даних про споживачів, які були зареєстровані в Реєстрі такого постачальника.

У «Нафтогазі» двічі письмово зверталися в НКРЕКУ з заявами про те, що 4, 10 і 14 жовтня більше 73,5 тис. абонентів, які проживають на територіях, де оператором ГРМ є «Мелітопольгаз», були включені до Реєстру постачальника "останньої надії" . Але інформацію по цих абонентах на підприємстві не отримали навіть після додаткового звернення в міськгаз.

Після цього вже в Нацкомісії письмово звернулися в міськгаз, зобов'язавши також письмово надати пояснення щодо ненадання інформації «Нафтогазу». Лист регулятора також було проігноровано.

Уже в лютому поточного року в Нацкомісії направили повторний лист з проханням пояснити факти порушення. У міськгазі повідомили лише про розгляд листа.

Тим часом інформація про споживачів відсутня у «Нафтогазі» до сих пір.