Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ На території Запорізької області рятувальники ліквідували 17 пожеж у екосистемах

На території Запорізької області рятувальники ліквідували 17 пожеж у екосистемах

За минулу добу, 4 березня, вогнеборці Запорізької області ліквідували 17 загорянь на відкритих територіях. Вогнем було заподіяно шкоди навколишньому природному середовищу на загальній площі 10,6 га.

 

Пожежі виникли у Запорізькому, Пологівському, Мелітопольському районах та місті Бердянськ. У всіх випадках рятувальники ліквідували загоряння. Внаслідок подій ніхто не постраждав. За фактом події відповідними органами ведеться розслідування. Від ДУ ДСНС України у Запорізькій області всього залучалося 20 одиниць техніки та 83 чоловіки особового складу. Рятувальники  закликають суворо дотримуватися правил пожежної безпеки поблизу лісових масивів і на відкритих територіях. Масштабні загоряння можуть мати негативні наслідки як для навколишнього середовища, так і для людей. Нагадуємо, що спалювання сухої трави, опалого листя та інших рослинних залишків без дозволу відповідних органів заборонено законодавством України.