Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ Мінько переслідують «старі» справи

Мінько переслідують «старі» справи

Відділ Державного бюро розслідувань, розташованого у Мелітополі, займеться розслідувань протиправних діянь Сергія Мінька, коли той перебував ще на посаді міського голови. Таке доручення ДБР надано Офісом Генерального прокурора України на підставі заяви депутата Мелітопольської міської ради 7 скликання Юрія Онищука та рішень судів декількох інстанцій, які визнали обґрунтованими факти, наведені позивачем

 

Мова йде про те, що 24 квітня та 17 травня 2017 року за відсутності кворуму Сергій Мінько провів два засідання  31 сесії, на яких були прийняті рішення на загальну суму у 270 млн гривень. Також був прийнятий ряд кадрових питань. У якості приклада прийнятих рішень, які викликають сумніві з точки зору їх законності,  Юрій Онищук наводить затвердження депутатами під головуванням Сергія Мінька продажу 25 будинків на базі відпочинку в Кирилівці всього за 40 тисяч гривень. При цьому ринкова вартість їх на той час становила 1 млн 300 тисяч гривень, тобто міський бюджет недоотримав значні кошти.

Слід зазначити, що Феміда визнала два засідання 31 сесії такими, що були проведені незаконно. А значить і всі рішення, прийняті під час їх проведення нівелюються.

І ось 24 березня 2021 року Генеральна прокуратура України на виконання ухвали слідчого судді Печерського  районного суду міста Києва від 14.12.2020 року за заявою Юрія Онищука внесла відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань з попередньою правовою кваліфікацією за декількома статтями кримінального кодексу України. В них у тому числі розглядається і особиста відповідальність Сергія Мінька за те, що він попри Закон провів  два засідання сесії, на яких був прийнятий ряд сумнівних рішень.

Здійснення досудового розслідування  у цих кримінальних справах, як ми зазначали вище, доручено територіальному управлінню Державного бюро розслідувань, розташованого у Мелітополі.