Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ Чиновники в Мелітополі вишукались в чергу за квартирами

Чиновники в Мелітополі вишукались в чергу за квартирами

В Мелітополі ще один чиновник з команди Мінька-Федорова може в найближчому майбутньому стати щасливим володарем нової квартири. Мова йде про начальника управління фізичної культури та спорту Андрія Жорняка

 

1 квітня на своєму черговому засіданні члени  виконкому проголосували за те, аби прийняти Андрія Жорняка на квартирний облік з включенням до загального списку. Майже не має сумнівів, що чиновник отримає житлові квадрати швидше, ніж тисячі мелітопольців, що зараз стоять на квартирному обліку. І це при тому, що у електронній декларації за 2018 рік у Андрія Жорняка була досить немаленька за площею квартира майже на 64 квадрати. Потім він її чи то подарував, чи продав, чи передав комусь, бо в наступних деклараціях це приміщення вже не фігурує. Офіційно Андрій Жорняк тепер безхатченко і це вагомий привід відразу отримати ще одну квартиру, дарма що абсолютна більшість простих городян, які десятиліттями стоять на квартирному обліку, взагалі ніколи не мали оформленого на них власного житла.

Нагадаємо, тільки за останні два роки більше десятка мелітопольських чиновників отримали спочатку службові квартири, які потім були виведені з-під цього статусу і приватизовані. Це – Христина Євтушенко, Олексій Громико, Яна Чабан, Михайло Семікін та інші. За рівнем забезпеченості житлом чиновників, напевнее, Мелітополь займає одне з провідних місць в Україні. І паралельно з цим на заробітки, чи на постійне місце проживання в інші держави виїжджають десятки молодих спеціалістів зі сфер освіти чи медицини. Якщо ж окремим вчителям та медикам пропонують житло від міста, то не в таких масштабах, як це робить місцева влада для самих себе.

Сюди ж можна згадати і про зарплати чиновників, суми яких  вони нещодавно вимушені були оприлюднити у своїх деклараціях. В середньому за місяць місцеві можновладці отримують по 40-50 тисяч гривен, що знов таки перевищує середній рівень заробітних плат у чиновників з аналогічних районних міст України.