Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ Хто може розраховувати на 8 тисяч гривень від держави

Хто може розраховувати на 8 тисяч гривень від держави

Стало відомо, хто з мелітопольців зможе отримати грошову допомогу в розмірі 8 тисяч гривень через обмежувальні карантинні заходи і, як наслідок цього, тимчасове припинення своєї роботи

 

Одноразову матеріальну допомогу надають за заявою ФОП та працівника, поданої ними в електронній формі через Портал "Дія".
     Заяву про надання допомоги можна надати протягом 30 днів із дня запровадження на території відповідного регіону додаткових обмежувальних протиепідемічних заходів "червоної" зони карантину.
При цьому       серед найманих працівників не отримають компенсацій ті, хто працюють за сумісництвом та чия заробітня плата за останні три місяці перевищує 30  тисяч грн. Також на виплати не зможуть претендувати співробітники, роботодавець яких не сплатив ЄСВ за всі місяці відповідного кварталу.
    А  серед ФОПів компенсацію не отримають підприємці, державна реєстрація яких становить менше трьох місяців і ті, хто сплатив ЄСВ менше ніж за шість місяців.
     Крім того, виплати не передбачені для осіб, чия діяльність не потрапила під обмеження та випадки, коли ФОП є найманими працівниками.
Отже, перелік основних видів економічної діяльності, стосовно яких здійснюються обмежувальні протиепідемічні заходи, що призводять до тимчасової зупинки роботи суб’єктів господарювання, в яких працюють застраховані особи, та фізичних осіб — підприємців