Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ В Костянтинівці протистояння між головою та депутатами

В Костянтинівці протистояння між головою та депутатами

Скандалом завершалася 15 сесія 8 скликання Костянтинівської сільради. Депутати, підконтрольні нардепу Сергію Міньку, більшість яких взагалі ніякого відношення до цієї сільської громади не мають, в черговий раз протиставили себе голові громади Тетяні Горбань. Обранці на початку засідання забажали значно скоротити порядок денний, прибравши декілька вельми важливих питань.

 

Частина з них стосувалася скасування рішень Вознесенської сільради, які стосуються  надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок  для ведення особистого селянського господарства. Серед прізвищ одержувачів земельних наділів, а це Слюсарі, Рудакова, Анашкіна, Барабаш, є і колишній керівник Вознесенської громади Ольга Гарабажіу. Треба відзначити, що скасувати рішення Вознесенської сільради попросили в прокуратурі, але депутатів, підконтрольних Сергію Міньку це не зупинило. Можливо тому що та ж сама Ольга Гарабажіу під час різноманітних виборів активно допомагала нардепу отримувати голоси вознесенців для нього та його прибічників.

Також депутати запропонували виключити з порядку денного питання, пов’язані з благоустроєм, оскільки одна з чотирьох депутатських комісій, а саме земельна, за якихось причин попередньо їх не розглянула. Отже, через це роботи у цьому важливому напрямі на деякий час будуть пригальмовані.

Ну і продовжується непорозуміння між Тетяною Горбань та депутатським корпусом стосовно призначення членів виконкому. Обранці вже ніби затвердили їх на одній з попередніх сесій, але зробили це з порушенням. Бо саме голова повинен представляти кандидатури членів виконкому, чого Тетяна Горбань стосовно цього затвердженого складу виконкому не робила. Тому голова Костянтинівської громади на цій сесій знов намагалася включити питання обрання членів виконкому до порядку денного, але депутати таке прагнення не підтримали. Схоже, що саме це питання буде вирішуватися вже у суді.