Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ В Мелітополі міністр ледь не прийняв пологи

В Мелітополі міністр ледь не прийняв пологи

В перший день липня Мелітополь з робочим візитом відвідали високопосадовці - міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов, його заступник Іван Лукеря, голова Запорізької обласної державної адміністрації Олександр Старух та керівник апарату ЗОДА Зінаїда Бойко. Гості подивилися ряд об'єктів соціальної та спортивної інфраструктури, які були нещодавно відремонтовані або знаходяться на стадії будівництва.

 

Цікаво, що саме в цей день, тобто 1 липня оновлений Мелітопольський пологовий будинок прийняв перші пологи.

 Нагадаємо, що  загальна кошторисна вартість капітального ремонту цього медичного закладу склала 63 млн 150 тис. грн., з яких 52,6 млн грн. профінансував Європейський інвестиційний банк. Тепер в пологовому будинку є сучасно обладнані та комфортні зали для сімейного перебування, операційні, палати інтенсивної терапії, їдальня, кімната виписки залишили тільки приємні враження.

За першу робочу  добу в капітально оновленому пологовому будинку народилося п'ятеро дітей — три хлопчика та дві дівчинки. Цікаво, що одна дівчинка народилась саме в ту мить, коли інспекцію медичного закладу проводив Міністр розвитку громад та територій.

     Олексій Чернишов разом з головою ЗОДА Олександром Старухом привітали новоспечених матусь з народженням діточок та презентували корисні подарунки для малят.