Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ Збільшено штрафи за неправдиві виклики поліції

Збільшено штрафи за неправдиві виклики поліції

У поліції занепокоєні кількістю неправдивих викликів. На спецлінію «102» надходить безліч повідомлень від громадян, які потрапили в екстремальні ситуації. Але серед них часто мають місце і неправдиві виклики. Так, вночі 25 червня місцевий мешканець повідомив поліції, що на одній із вулиць Мелітополя його пограбували, забравши мобільний телефон.

 

Наступного дня близько півночі на лінію «102» звернулась жінка, яка повідомила що в будинку по вулиці Інтеркультурній вбила свого співмешканця. Ще один містянин, серед ночі зателефонував до поліції та заявив, шо його тримають у заручниках. Всі вказані виклики були відпрацьовані поліцейськими. Проте,  зясувалося, що жоден з них не відповідав дійсності, а заявники перебували у нетверезому стані та не розуміли про наслідки своїх дій.
В проміжок часу з 25 по 27 червня працівники Мелітопольського районного управління поліції відносно шести місцевих мешканців винесли адміністративні постанови за статтею 183 (Завідомо неправдивий виклик спеціальних служб). Якщо до 30 березня цього року, максимальна  відповідальність за подібні дії обмежувалася  штрафом у 119 гривень, то зараз за подібні «жарти» штраф  складає від 850 до 3400 гривень.
Співробітники Мелітопольського РУП нагадують громадянам що відповідальність настає не тільки за неправдиві виклики  поліції.  Це стосується також  швидкої медичної допомоги, пожежно-рятувальної та інших аварійних служб.