Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ Збірна України не змогла вийти до четвірки кращих

Збірна України не змогла вийти до четвірки кращих

Збірна України з футболу припинила свій шлях на Євро 2020. Чотири м’ячі від головного фавориту цього турніру – англійців, не дозволили нашим хлопцям пробитися до півфіналу

Сам матч розпочався невдало для Збірної України, яка вийшла в надзахисному форматі і, очевидно, за задумом тренерського штабу, повинна була якомога довше тримати свої ворота сухими, тим самим примушуючи нервувати англійців. Але гол Кейна на 4 хвилині поховав ці плани. Ще одним ударом, який зламав структуру гри наших, стала отримана на 35 хвилині травма одного з провідних захисників Збірної України Сергія Кривцова. Саме після того, як він покинув поле, англійці почали вигравати всі верхові м’чі. Така перевага на другому поверсі в повній мірі реалізувалася у другому таймі – тричі Магуайр, Кейн та Хендерсон головою пробивали голкіпера українців. Після рахунку 4-0 представники Туманного Альбіону заспокоїлись і доводили гру у економному для себе режимі. У жовто-блактиних за весь матч запам’яталися хіба що декілька ударів нападника Романа Яремчука, а також два постріли від Шапаренка і Макаренка.

Незважаючи на те, що Збірна України припинила свій шлях на цьому турнірі, наші футболісти можуть пишатися своїм виступом, адже ще ніколи українці на ЄВРО не доходили до стадії 1/8.