Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ Дорогу до Кирилівки скоро здадуть в експлуатацію

Дорогу до Кирилівки скоро здадуть в експлуатацію

Курортники, які цього літа вже відвідали Кирилівку бідкаються, що враження від відпочинку псуються вже з самого початку. Через ремонт траси, до селища доводиться добиратися по декілька годин, постійно стоячи у заторах під палючим сонцем. При цьому, нагадаємо, чиновники обіцяли здати оновлену дорогу ще до початку літа, тобто до початку масового руху транспорту.

 

У підрядній організації ТОВ “Автомагістраль-Південь” повідомляють, що роблять все можливе, аби скоріше завершити всі ремонтні роботи – наприклад, їх виконують  у дві зміни. До того ж ремонтники не працюють лише у другій половині дня по п’ятницям та неділям (щоб не перешкоджати руху масового напливу туристів) та під час дощів, які останнім часом дуже рясно йдуть.

Наразі  більшість необхідних заходів з влаштування дорожнього одягу вже зроблені.

Станом на 5 липня фрезерування старого дорожнього покриття виконано на всіх 41,6 км автодороги. Вирівнюючим шаром влаштовано 36 км дороги, верхнім шаром — близько 20 км.

Підрядники намагаються якомога скоріше закінчити роботи з забезпечення проїзду. Лише потім буде наноситись дорожня розмітка, встановлюватись нова бар’єрна огорожа та нові дорожні знаки.