Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ Прикордонники відзвітували про свою діяльність

Прикордонники відзвітували про свою діяльність

Протягом другого кварталу 2021 року в межах Мелітопольського району, військовослужбовцями Бердянського прикордонного загону оформлено понад 100 протоколів про адміністративні правопорушення. Переважна кількість протоколів складена на порушників правил прикордонного режиму.

 

В ході патрулювання акваторії Азовського моря в 3 випадках виявлено ознаки кримінального правопорушення, пов’язаного з незаконним рибним промислом. Спільно з представниками Азовського рибоохоронного патруля та Приазовського національного природного парку виявлено та вилучено більше 30 знарядь лову, понад 6 тис. метрів риболовних сіток, більше 200 кг риби та морепродуктів. Попереджено збитків державі на суму близько 120 тис. грн. До органів досудового розслідування направлено 3 повідомлення про виявлення ознак кримінального правопорушення, передбаченого ст. 249 ККУ «Незаконне зайняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом».

Прикордонники в черговий раз звертається до мешканців прикордоння з проханням неухильного дотримання чинного законодавства України з прикордонних питань.