Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ Розкол у владі Костянтинівської громади

Розкол у владі Костянтинівської громади

В Костянтинівській громаді продовжується протистояння між головою Тетяною Горбань та більшістю місцевих депутатів, підконтрольних нардепу Сергію Міньку. Від цього, нажаль, гальмується розгляд багатьох питань, важливих для життєдіяльності цієї території. Не стала виключенням і 16-та сесія 8-го скликання Костянтинівської сільської ради.

 

По-перше, через протиріччя не затверджений новий склад виконкому. Точніше, депутати затвердили його, але зробили це з порушенням законодавства, бо не врахували думку голови, яка й повинна вносити кандидатури членів виконкому на розгляд обранців. Тетяна Горбань у свою чергу намагається зробити все за Законом, але люди, яких вона пропонує у виконком, чомусь не задовольняють більшість депутатів. Як наслідок -  голосування постійно провалюються. Так було і цього разу.

По-друге, вже  традиційно не пройшли у депутатського корпусу і питання щодо скасування рішень Вознесенської сільради, які стосуються  надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок  для ведення особистого селянського господарства. Серед прізвищ одержувачів земельних наділів є і колишній керівник Вознесенської громади Ольга Гарабажіу.

 Треба відзначити, що скасувати рішення Вознесенської сільради попросили в прокуратурі, але депутатів, підконтрольних Сергію Міньку це не зупинило. Можливо тому що та ж сама Ольга Гарабажіу під час різноманітних виборів активно допомагала нардепу отримувати голоси вознесенців для нього та його прибічників.

Ну і по-третє, напевне, головне, що хвилює мешканців костянтинівської громади. Це питання благоустрою територію. Через небажання депутатів, підконтрольних Сергію Міньку, плідно працювати дійшло до того, що в селах в громадських місцях навіть не можна покосити траву – не виділяється фінансування та не вистачає робочих рук. 

Звісно, напрошується проведення деяких аналогій з Мелітополем. Тут вся влада сконцентрована у руках нардепа Сергія Мінька, тому підконтрольні йому чиновники та місцеві обранці справно голосують за всі програми, які стосуються благоустрою міста. В Костянтинівці ж Тетяна Горбань позиціонує себе як незалежний керівник, і тут депутати від того ж нардепа Сергія Мінька навпаки роблять все, аби встромити їй палки в колеса, тобто не дають нормально розвиватися території.  І їх не надто хвилює, що страждають від цих дій місцеві мешканці, доречі  більшість з депутатів-опозиціонерів  мешкає якраз в Мелітополі, а не в Костянтинівці.  Головне мета –  захопити владу і в цьому населеному пункті, а для цього, як кажуть, всі засоби хороші.


Стоматология бауманская: все.