Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ Запорізький край озеленять

Запорізький край озеленять

У рамках екологічної ініціативи Президента України та за рахунок коштів Державного бюджету цього року лісогосподарські підприємства області планують висадити 1000 гектарів нових лісів, що у 2,3 рази більше, аніж у попередні два роки. Про це стало відомо під час засідання колегії облдержадміністрації, яке відбулося в Бердянську.

 

Так, у Пологівському лісництві висадять 300 гектарів нових дерев, у Мелітопольському – 250 га, у Бердянському – 145 га, у Кам’янсько-Дніпровському та Запорізькому – по 145 гектарів.  Перевагу надають породам, які добре зарекомендували себе у посушливих умовах Півдня України – дуб, ясен, сосна, липа, акація та чагарники.

Слід зазначити, що Запорізька область має найнижчий показник лісистості в Україні (3,9% при оптимальних 5%). Загальна площа земель лісового фонду становить 117 тис га, із них нові насадження можна розміщати майже на 77 тис га. 

Завдяки тисячам гектарів нових «зелених легень» вже за кілька років у нашій області можуть в перспективі суттєво зменшитись масштаби водної та вітрової ерозії земель.