Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ У Мелітополі зареєстрували три факти шахрайства

У Мелітополі зареєстрували три факти шахрайства

14 липня до чергової частини Мелітопольського районного управління поліції звернулась жінка 1970 року народження. Вона повідомила, що у пастку до шахраїв потрапили її батьки. Людям літнього віку зателефонував невідомий чоловік та повідомив, що їх донька потрапила у лікарню та негайно потрібні гроші. Через деякий час до будинку пенсіонерів завітав шахрай, якому вони віддали 60 тисяч гривень.

 

У свою чергу 82-річна пенсіонерка потрапила до відомої шахрайської схеми «у вашого родича проблеми з законом». Жінці зателефонував незнайомий чоловік та повідомив, що її сестрі загрожує кримінальна відповідальність, для вирішення проблеми потрібні гроші, не вагаючись старенька віддала зловмиснику 10 тисяч гривень.

У пастку до шахраїв потрапив і 50-річний мешканець міста Мелітополя. Виявляється, ще у травні місяці чоловік знайшов у мережі Інтернет оголошення про надання послуг з доставки автомобіля через кордон. На два рахунки приватних підприємств чоловік перерахував більше 100 тисяч гривень. З тих пір він не може отримати свій автомобіль.

За всіма фактами відкриті кримінальні провадження за ознаками ст. 190 (Шахрайство) Кримінального кодексу України та розпочаті досудові розслідування.

Правоохоронці вкотре нагадують – головне правило, яким повинен користуватись кожен – це підозрілість до телефонних дзвінків з незнайомих номерів, до низької ціни на товар, до інформації про неіснуючий виграш.

Також якщо вам надійшов дзвінок з інформацією «ваш родич у біді», негайно телефонуйте родичу або тим особам, які можуть бути поруч з ним. По телефону «102» також можна перевірити дані про «проблеми з законом» чи ДТП за участю ваших рідних. Пам’ятайте, що впускати до своїх осель незнайомців дуже небезпечно.