Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ Як мелітопольцям можна економити на природному паливі

Як мелітопольцям можна економити на природному паливі

Жителі Мелітополя та району можуть економити майже 30% на платіжках за газ. Для цього треба подати заявку та стати клієнтом Газопостачальної компанії «Нафтогаз України».

 

Після анулювання ліцензії ТОВ «Смарт Газ Систем» – локального газопостачальника у Мелітополі та Мелітопольському районі – 74 тисячі клієнтів почали отримувати газ за рахунок тимчасового механізму страхування побутових споживачів.Мелітопольців наразі обслуговує постачальник «останньої надії» (ПОН).

Якщо жителі ще не заключили договір з ринковим постачальником, ціна на газ у липні для них становить 11.05 грн/куб.м із ПДВ, без вартості розподілу (доставки). Звертаємо увагу: мешканці Мелітополя та району можуть платити менше! Наприклад, якщо подадуть заявку та стануть клієнтами «Нафтогаз України», уже в липні будуть економити на одному кубі 3,09 грн.

 Станом на сьогодні «Нафтогаз України» обслуговує вже понад 1,6 млн побутових клієнтів. І починаючи з серпня минулого року, компанія пропонує газ за одними з найвигідніших цін серед постачальників.У рамках річного тарифного плану «Фіксований» компанія встановила ціну 7,96 грн/куб.м з ПДВ, без вартості розподілу (доставки).

Стати клієнтом ГК «Нафтогаз України» дуже просто. Заявку на приєднання до «Нафтогаз України» можна подати кількома зручними способами:

Заповнити заявку онлайн – на сайті gas.ua або у веб-версії Приват24;

звернутися у відділення партнерів компанії – в Ощадбанк, ПУМБ, ТАСКОМБАНК абов офіси Страхової групи «ТАС».

Процедура подачі заявки займає 15 хвилин. Для оформлення заявки вам потрібно: 1 – заповнити коротку форму; 2 – надати такі документи: паспорт, ІПН, документ про право власності на житло та згода співвласника квартири чи будинка, якщо право власності оформлено на кількох співвласників житла. Не забудьте також записати вашEIC-код (16-значний персональний газовий номер об’єкта). Знайти його можна на квитанції за розподіл газу.

Якщо заявка була оформлена правильно, після її опрацювання протягом 3–5 робочих днів ви отримаєте інформацію від «Нафтогаз України» про успішний перехід та подальші інструкції.

Перехід до «Нафтогаз України» відбувається автоматично.

Повідомляти попередню газову компанію про підключення до нового постачальника не потрібно.

Щойно перехід буде завершено, ви отримуватимете платіжки за спожитий газ уже від Газопостачальної компанії «Нафтогаз України».

Замінювати труби у разі зміни постачальника не потрібно: газ доставлятиметься тією ж трубою та з використанням того самого обладнання. Газопостачання під час чи після зміни компанії у клієнта не припиняється.

Мелітопольці, які вже перейшли до компанії  «Нафтогаз України», задоволені якістю обслуговування і, головне, – ціною на блакитне паливо.

Консультацію щодо зміни постачальника можна отримати у контакт-центрі ГК «Нафтогаз України»:

+38 066 300 28 88, +38 098 300 28 88, +38 093 300 28 88.