Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ Дорогу до моря повністю здадуть в експлуатацію наприкінці курортного сезону

Дорогу до моря повністю здадуть в експлуатацію наприкінці курортного сезону

Наразі триває поточний середній ремонт територіальної автомобільної дороги державного значення Т-08-20 Якимівка - Кирилівка, який на замовлення Служби автомобільних доріг у Запорізькій області виконує ТОВ “Автомагістраль-Південь”.

 

Доки дозволяє погода підрядники дещо пришвидшились в темпах виконання робіт з влаштування шарів дорожнього покриття. Так, станом на 15 липня вже виконано фрезерування старого покриття на ділянці у 41,6 км; майже стільки ж влаштовано вирівнюючим шаром,  а верхнім шаром - 26 км; виконано укріплення узбіч на площі 48 676 кв.м та влаштовано прикромкові лотки у кількості 1 305 шт.

 Окрім цього, працівники “Автомагістраль-Південь” виконують додаткові роботи, необхідність яких виникла під час ремонту, а саме — локальну заміну основи дорожнього покриття.

За сприятливих погодних умов, роботи по основному проїзду планують завершити до 25 липня. А до Дня Незалежності повністю здати об’єкт в експлуатацію, з дорожньою розміткою, знаками та бар’єрною огорожею.