Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ Центр масової вакцинації в Мелітополі працюватиме і в будні дні

Центр масової вакцинації в Мелітополі працюватиме і в будні дні

На сьогодні такі пункти щеплення працюють лише у вихідні дні, але найближчим часом планується запустити їх роботу і в будні. Про це повідомив керівник Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Олексій Кулинич.

 

Наразі у Запорізькій області працює десять пунктів масової вакцинації громадян. Зокрема, зробити щеплення можна у Запоріжжі, Василівці, Бердянську та Мелітополі. Розташовані у закладах охорони здоров’я, Центри працюють у вихідні дні з 09:00 до 15:00.  В нашому місті це амбулаторія номер 3, або будівля колишньої дитячої поліклініки.

Як зазначив керівник Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Олексій Кулинич  в області доступні всі вакцини. Є  Astra Zeneca, Pfizer-BioNTech та CoronaVac. Протягом тижня очікується прибуття препарату Moderna. Всі вакцини доступні на пунктах щеплення.

Щоправда, в Мелітополі принаймні поки що вибирати нема з чого – доступною у центрі масової вакцинації є лише вакцина CoronaVac.

Також керівник Департаменту повідомив, що в області достатньо вакцин. Всі вони сертифіковані та діють. Кожен препарат зберігається та транспортується до пунктів щеплення з дотриманням всіх необхідних температурних вимог.

Крім того, чиновник наголосив  що,  за бажанням, провести вакцинацію своїх працівників може будь-яке підприємство, де працює понад 50 осіб. Для цього необхідно лише подати заявку до Міністерства охорони здоров'я і очікувати на приїзд мобільної бригади. 

Загалом станом на 19 липня в області щеплено 85 265 осіб, у тому числі, закінчили вакцинацію (отримали 2 щеплення) - 46 474 особи.

 Крім того, директор Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації повідомив, що,  за бажанням, провести вакцинацію своїх працівників може будь-яке підприємство, де працює понад 50 осіб. Для цього необхідно лише подати заявку до Міністерства охорони здоров'я і очікувати на приїзд мобільної бригади.