Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ Чиї інтереси відстоюють депутати Костянтинівської громади?

Чиї інтереси відстоюють депутати Костянтинівської громади?

В одній з найбільших територіальних громад Мелітопольщини – Костянтинівській триває протистояння між місцевим головою Тетяною Горбань та депутатським корпусом. Через владний конфлікт в громаді не вирішується багато важливих питань, які стосуються кожного місцевого мешканця – в першу чергу все, що стосується благоустрою.

 

На черговій сесії Костянтинівської сільради, яка відбулася 20 липня, обранці в черговий раз не проголосували за пункти порядку денного, в яких йшлося про освітлення населених пунктів, покіс бур’янів і таке інше. На цей раз депутатів не влаштувало оформлення документації, де вказувалося на які цілі скільки коштів потрібно виділити, і взагалі який об’єм роботи вже зроблений. Це по справжньому розлютило Тетяну Горбань, яка дорікнула обранцям, що вони йдуть проти інтересів громади і чіпляються за будь-яку дрібницю, аби не голосувати за питання по благоустрою.

Доречі, роботи з благоустрою проводить місцеве комунальне підприємство, до роботи якого у депутатів теж є питання. Вони вважають, що доречнішим було би розформувати його та  зробити відділ з благоустрою при сільській раді. Мовляв, це було б дешевше. У свою чергу Тетяна Горбань з цим не згодна, але каже що готова піти й на це. аби лише робота виконувалася і не було більше перепони з боку депутатського корпусу.

Традиційно, завалили місцеві депутати, більшість з яких підконтрольна нардепу Сергію Міньку і і питання щодо скасування рішень Вознесенської сільради, які стосуються  надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок  для ведення особистого селянського господарства. Нагадаємо, серед прізвищ одержувачів земельних наділів є і колишній керівник Вознесенської громади Ольга Гарабажіу, яку теж пов’язують з нардепом.

 Тобто, виходячи з листа Держгеокадастру землі соціальної сфери, які повинні були отримати вчителя, лікарі, працівники культури тепер якимось чином переоформлені на людей з оточення Сергія Мінька. Тепер за це повинні проголосувати депутати місцевої ради, більшість з яких , як ми вже казали, теж підконтрольні Сергію Міньку. Отже не важко здогадатися, якими будуть результати цього голосування.