Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ У бродячих тварин в Мелітополі з’явиться свій притулок

У бродячих тварин в Мелітополі з’явиться свій притулок

До 1 вересня в Мелітополе розпочне роботу служба регулювання чисельності тварин. Вона буде проводити гуманний вилов тварин та їхню стерилізацію. Про це під час брифінгу 20 липня розповів начальник відділу з благоустрою та екології Олексій Громико.

 

Будівля для тимчасового утримання тварин знаходиться за межами міста на території Новенської громади – на очисних спорудах.  Вона вже передана на баланс КП “Мелітополькомунтранс”, підготовлено технічне завдання для її поточного ремонту та оголошено проведення тендеру. Планується ремонт покрівлі, установка вікон, внутрішні оздоблювальні роботи,облаштування 25 вольєрів для тимчасового утримання тварин, карантинне приміщення та кімната для персоналу. Також на баланс КП “Мелітополькомунтранс” вже переданий автомобіль для транспортування тварин. Закуплені засоби гуманного вилову тварин та засоби захисту для ловців, будки та клітки для транспортування тварин. На даний час готується тендер на ветеринарні послуги, проводиться підбір кадрів на посаду ловця безпритульних тварин. Орієнтовний початок роботи служби регулювання чисельності тварин — 31 серпня 2021року.

 Олексій Громико зазначив, що тварини в притулку знаходяться той час, поки проходять процедуру стерилізації. Після цього їх відпускають у звичне середовище.

Нагадаємо, що з міського бюджету на проблему тимчасового утримання та стерилізації бродячих тварин було виділено 600 тисяч гривень.