Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ Пенсіонерка з Терпіння віддала усі свої гроші шахраям

Пенсіонерка з Терпіння віддала усі свої гроші шахраям

У Мелітопольському районі пенсіонерка потрапила на гачок до шахраїв за схемою «ваш родич у біді». 4 вересня вдень до Мелітопольського районного управління поліції звернулася 82-річна жінка, яка повідомила, що вона втратила гроші і їй потрібна допомога. Встановлено, що на стаціонарний телефон пенсіонерки, яка мешкає у селі Терпіння, зателефонувала жінка, яка назвалася її онукою.

 

Вона розповіла, що нібито штовхнула на роботі колегу, він впав та отримав травму. Тепер їй терміново потрібні гроші, щоб оплатити операцію постраждалому. Під час телефонної розмови «онука» навіть передавала трубку «адвокату», який радив допомогти постраждалому. Через деякий час до будинку  пенсіонерки прийшов невідомий чоловік, на обличчі якого була чорна маска. Йому жінка  передала 55 тисяч гривень. Тільки потім вона   вирішила сама зателефонувати онуці, щоб дізнатись про її  справи, та зрозуміла, що потрапила на гачок до шахраїв. Наразі поліцейські розшукують зловмисників.  Відкрито кримінальне провадження.  
Поліція звертається до громадян з проханням   проінформувати своїх близьких про  необхідність перевіряти будь-які повідомлення від незнайомих людей! Переконайте свої рідних не діяти під тиском емоцій та ні в якому разі не віддавати незнайомцям свої заощадження!