Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ Дайджест подій

Дайджест подій

Рівень захворюваності на Ковід-19 зростає і найближчим часом вся країна може перейти до "жовтої" зони. Зокрема, у Запорізькій області рівень завантаження ковідних ліжок вже на позначці 17 %.

 

Крім того, значного поширення набуває штам Дельта, який найбільшою мірою вражає дітей. У Запорізькій області  для надання стаціонарної допомоги пацієнтам з COVID-19 визначено 11 медзакладів,  виділено близько 2 тисяч ліжок, забезпечених киснем.
Станом на 7 вересня в Запорізькій області від коронавірусу вакцинувалися майже 194 тисячі осіб.   З них понад 5 тисяч – за минулу добу.  Такі дані  обласного лабораторного центру МОЗ України. Як зазначили у облдержадміністрації, що стосується вакцинації педагогів, то на сьогодні найбільш відповідально до свого здоров'я поставилися працівники закладів професійно-технічної та вищої освіти. А щодо дошкільної та шкільної освіти, то  понад 80% персоналу отримали щеплення лише у 44 школах та 11 дитсадках області.
У Центрі громадського здоров’я України підбили власні підсумки літнього сезону. Окрему увагу звернули на те, на скільки цього літа дошкуляли людям змії. І Запорізька область  опинилася у лідерах за цим критерієм. Всього в Україні протягом літа зафіксовано 70 випадків нападу змій на людей. Постраждалих фіксували у багатьох регіонах країни, але у Запорізькій області  їх виявилося найбільше - 24 людини. На щастя, обійшлося без летальних випадків.