Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ Отримувати професію стане цікавіше

Отримувати професію стане цікавіше

У Мелітопольському професійному аграрному ліцеї за грантові кошти Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу обладнали сучасні лекційну аудиторію та майстерню. Навчальний заклад підключився до цієї роботи та за власні кошти капітально відремонтував приміщення, де розташовані нові меблі та обладнання.

 

Сумарна вартість реалізації проєкту - близько 1,4 млн грн. З них 880 тис. грн. - кошти Програми ООН із відновлення та розбудови миру (за фінансової підтримки Європейського Союзу), що були витрачені на закупівлю меблів та обладнання, проведення тренінгів. Ще близько 500 тис. грн. з власних коштів на капітальний ремонт приміщень, де розташоване нове устаткування, виділив професійний аграрний ліцей.
В результаті для ефективної теоретичної підготовки та зручного і безпечного практичного навчання були підготовлені нова лекційна аудиторія та майстерня.
За грантові кошти були закуплені лабораторний та випробувальний стенди, автомобільний підйомник Launch, набір інструментів, меблі та мультимедійне обладнання.
Крім того, для підвищення ефективності впровадження нового обладнання були оновлені навчальні програми і проведені тренінги для здобувачів освіти, дорослого населення і учнів інших навчальних закладів та викладачів.

Сьогодні учні професійного аграрного ліцею можуть не на застарілих стендах вивчати професію, наприклад, автослюсаря, а на сучасному обладнанні, яке сьогодні є не на кожній СТО.

Також грантові кошти залучаються на оснащення Мелітопольського багатопрофільного центру професійно-технічної освіти, до складу якого увійшли колишні училища №№ 12 та 24, та Мелітопольського вищого професійного училища, до складу якого увійшли колишні ПТУ №№ 10 та 37.