Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ Сесія у Костянтинівці – перерозподіл влади і бюджету

Сесія у Костянтинівці – перерозподіл влади і бюджету

В Костянтинівській громаді після владного перевороту відбулося засідання позачергової 19-ої сесії сільської ради. Місцевим депутатам було запропоновано внести зміни та доповнення у бюджет 2021 року. Загальні прибутки костянтинівського гаманця у цьому році складуть трохи більше 103 млн гривен, а ось видатки – 107 млн грн. Тобто у наявності – дефіцит бюджету у декілька мільйонів гривень.

 

Цікаво, що у наступному питанні порядку денного про затвердження чисельності апарату чиновників костянтинівської сільради закладено збільшення кількості працівників, які будуть отримувати зарплатню з того самого дефіцитного бюджету. Як і три заступники місцевого голови, яких депутати, підпорядковані Сергію Міньку, призначили замість одного зама, що був у Тетяни Горбань. Загалом такі призначення додатково роблять діру у бюджеті на рік у мільйон гривен. Зате будуть працевлаштовані так би мовити всі свої – люди з орбіти нардепа. Також депутати проголосували за призначення тимчасово виконуючим обов’язки директора КП «Костянтинівське» Євгена Краєвського.

 Цікаво, що попередній керівник цього комунального підприємства Віктор Ландарь не був звільнений, принаймні офіційної інформації про це немає. Також і в офіційному реєстрі Міністерства юстиції України керівником підприємства зазначено саме Віктора Ландаря. Тобто звернення Олексія Громика до депутатів і їх схвальне голосування – це просто картинка для телеглядачів, яка, схоже, немає нічого спільного з законними діями.