Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ В Костянтинівці думка людей нічого не варта?

В Костянтинівці думка людей нічого не варта?

Парадоксальна ситуація склалася в Костянтинівській громаді після нещодавно проведеного там владного перевороту. У керма стали люди, які програли місцеві вибори у 2020 році. Нагадаємо, впевнену перемогу тоді отримала Тетяна Горбань, яка й очолила громаду. Але такий вибір мешканців Костянтинівки та Вознесенки не влаштував певні кола людей, що займають високі посади. І вони за допомогою кабінетного перевороту усунули Тетяну Горбань від влади, замінивши її людьми, що програли їй на останніх виборах. Тим самим думка народу була повністю перекреслена.

 

Хто стоїть за всім цим – не важко здогадатися. Адже Олексій Громико – людина Сергія Мінька та Івана Федорова. Керував до свого призначення у Костянтинівську громаду відділом з благоустрою та екології в мелітопольському виконкомі, за якісь заслуги отримав квартиру від міста (при тому, що в його власності вже була одна). Він, а також представники так званої нової влади в громаді, за словами Тетяни Горбань, регулярно їздять у місто і отримують там інструкції як, що і коли робити.

Взагалі, більшість людей в новій владній команді Костянтинівської громади – городяни. Тому звіряти свої так би мовити годинники з міською владою – це для них норма. Але чи згодні самі мешканці сіл з тим, що ними фактично керують з Мелітополя. Останні вибори показали, що вони віддали перевагу людині, яка мешкає з ними умовно кажучи, на одній і тій же вулиці, стикається щодня з тими самими проблемами що й вони. Тепер все інакше.