Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ Поліція дала відповідь

Поліція дала відповідь

Ввечері 26 вересня на проспекті Богдана Хмельницького у Мелітополі сталася дорожньо-транспортна пригода за участю двох легкових автомобілів «ВАЗ-2110» і «TOYOTA LAND CRUISER», які рухались у північному напрямку та зіштовхнулись. Внаслідок ДТП транспортні засоби зазнали механічних пошкоджень, також була травмована жінка 46 років – вона отримала закриту ЧМТ, струс головного мозку. Свідки цієї події зазначали, що за кермом позашляховика сидів поліцейський, який начебто після аварії відразу помінявся місцями з пасажиркою. В поліції відреагували на це наступним чином.

 

27 вересня під час моніторингу Інтернет-ресурсів та соціальних мереж було виявлено відео та публікацію, в яких повідомляється про те, в зазначеній вище дорожньо-транспортній пригоді, за кермом одного із автомобілів начебто перебував співробітник Мелітопольського районного управління поліції, який мав ознаки алкогольного сп’яніння.

На теперішній час встановлюється хто перебував за кермом автомобіля «TOYOTA LAND CRUISER». За результатами медичного освідування поліцейський Мелітопольського РУП знаходився в тверезому стані. За фактом дорожньо-транспортної пригоди триває перевірка.

Для проведення всебічної перевірки інформації, викладеної у соціальній мережі, призначено службове розслідування, на час проведення якого співробітника поліції відсторонено від виконання службових обов’язків.