Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ У Мелітопольському районі за тиждень - понад тисяча звернень до поліції

У Мелітопольському районі за тиждень - понад тисяча звернень до поліції

За минулий тиждень до Мелітопольського районного управління поліції та його структурних підрозділів надійшло понад тисяча заяв і повідомлень про кримінальні події та адміністративні правопорушення. 62 з них відносяться до категорії кримінальних злочинів.


 

До Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено 37 матеріалів. Серед них одне пограбування, 11 крадіжок майна, два факти незаконного зберігання зброї та боєприпасів, два факти незаконного зберігання наркотичних речовин. Співробітники Мелітопольського РУП відносно 286 осіб склали адмінпротоколи. З них 12 - відносно водіїв, які керували транспортними засобами  у стані алкогольного чи  наркотичного  сп’яніння.  За минулий тиждень, за результатом відпрацювання викликів, пов’заних з домашнім насильством, притягнуто до адміністративної відповідальності п’ятьох правопорушників.  Також поліцейськими складено два протоколи за фактом дрібного хуліганства.