Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ У Мелітополі поліцейські оперативно розшукали зниклого підлітка

У Мелітополі поліцейські оперативно розшукали зниклого підлітка

У Мелітополі поліцейські знайшли безвісти зниклого 12-річного хлопця, який вже вдруге за тиждень втік з дому. 29 вересня на початку першої години до чергової частини Мелітопольського районного управління поліції надійшло повідомлення від 53-річної місцевої мешканки, яка повідомила, що її 12-річний син пішов з дому і місцезнаходження його невідоме.

 

Встановлено, що 28 вересня близько 18 години між матір’ю та сином стався конфлікт з приводу того, що хлопець взяв без дозволу гроші.  Після сварки підліток пішов з квартири, мобільного телефона при собі не мав.
Співробітники групи реагування патрульної поліції близько години  разом з матір’ю хлопчика на службовому автомобілі шукали його у всіх ймовірних місцях: на прилеглій к будинку території, парках, вокзалах міста. Знайшли хлопця в селі Обільному Мелітопольського району. Неповнолітній пішки пішов до села, де мешкала його бабуся. Поліцейські забрали хлопця, привезли у Мелітополь і повернули матері.  Правоохоронці вирішують питання притягнення матері хлопця до адміністративної відповідальності за невиконання батьківських  обов’язків щодо виховання дітей.