Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ Борги віддай, а потім плати більше!

Борги віддай, а потім плати більше!

ТОВ «ТЕПЛО-МЕЛІТОПОЛЬ», яке має намір підвищити ціну на свої послуги для населення, вимагає від боржників терміново погасити попередні борги за теплопостачання. Очевидно комунальники побоюються, що після оголошення нових тарифів мелітопольці взагалі перестануть зважати на платіжки за тепло.

 

Отже, на сайті ТОВ «Тепло-Мелітополь» викладена наступна інформація .

Цього року НАК «Нафтогаз України» змінив умови та ціну закупівлі газу, скасувавши механізм післяплати. Відповідно до умов договору ТОВ «ТЕПЛО-МЕЛІТОПОЛЬ» має здійснити оплату 40 % вартості замовленого на відповідний розрахунковий період природного газу, тобто, фактично здійснити передоплату.

Без передоплати замовленого газу на зимовий період ставиться під загрозу проведення опалювального сезону.

Закликаємо боржників терміново сплатити борги за опалення до початку опалювального сезону!

У разі наявності у споживача заборгованості впродовж двох місяців ТОВ «ТЕПЛО-МЕЛІТОПОЛЬ» буде вимушено стягувати заборгованість у судовому порядку.

Звернення до суду у позовному провадженні – це 2270 грн. судового збору, а у разі примусового стягнення заборгованості боржником додатково сплачуються витрати, пов’язані з проведенням виконавчих дій приватного виконавця у розмірі 10 % від суми заборгованості за судовим рішенням.

Просимо наших споживачів відповідально ставитись до оплати послуг. Не чекайте повістки до суду, вчасно сплачуйте рахунки, не накопичуйте борги, користуйтесь послугою рекомендованого авансованого платежу.