Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ Нарешті! Українська влада кинула «тарифний» рятувальній круг мелітопольцям

Нарешті! Українська влада кинула «тарифний» рятувальній круг мелітопольцям

Українська влада показала мелітопольським чиновникам, як потрібно піклуватися про людей. А для городян це привід замислитися – чи потрібно на наступних виборах взагалі голосувати за команду Сергія Мінька та Івана Федорова. Мова йде про тарифи на опалення. Нещодавно міський голова Іван Федоров заявив, що у зв’язку з підвищенням ціни на газ населенню доведеться платити більше за тепло. Мовляв, ТОВ «Тепло-Мелітополь» вже займається розрахунками нових тарифів.

 

При цьому мер ані слова не сказав про те, що частину підвищеного тарифу міг би компенсувати місцевий бюджет (у якому гроші на різноманітні будівництва постійно знаходяться), або ж підвищення тарифу частково можна було б пом’якшити за рахунок економії, наприклад на зарплаті керівного складу ТОВ «Тепло-Мелітополь» (директора Олена Ялсукова отримає шалені для нашого міста декілька тисяч доларів щомісяця). Цього всього Іван Федоров і не подумав сказати – адже добробут своїх чиновників та гроші на фінансування підрядів окремим наближеним підприємствам важливіші за проблеми мелітопольських родин, багато з яких рахують у своїх бюджетах кожну копійчину. На щастя, на допомогу мелітопольцям прийшла центральна влада.

   Так, в останній день вересня Кабінет міністрів, НАК "Нафтогаз України" і Асоціація міст України підписали Меморандум про взаєморозуміння. Документ має врегулювати проблемні питання у сфері централізованого постачання теплової енергії та постачання гарячої води.

Ключова домовленість всього цього підписання – з Києва передбачена додаткова фінансова підтримка місцевих громад (для Мелітополя це сума десь на рівні 30 млн гривень), яка у свою чергу зобов’язує владу на місцях  не підвищувати тарифи на тепло і гарячу воду в цьому опалювальному сезоні проти попереднього.

У свою чергу НАК «Нафтогаз України» згоден забезпечувати безперебійність поставок газу.

 Кажучи простою мовою, у цьому конкретному випадку центральна влада простягла руку людям , у той час як наприклад представники мелітопольської влади вже мали намір закинути тарифний зашморг на шиї простих мелітопольців, не бажаючи поступатися своїми інтересами та інтересами свого оточення. Тарифне питання вкотре оголило справжнє обличчя місцевих можновладців. І це обличчя зовсім не народне.