Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ Поліція штрафує людей за перебування у громадських місцях без масок

Поліція штрафує людей за перебування у громадських місцях без масок

За минулий тиждень до Мелітопольського районного управління поліції та його структурних підрозділів надійшло 1137 заяв і повідомлень про кримінальні події та адміністративні правопорушення.

 

 Із них  74 відноситься до категорії кримінальних злочинів. До Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено 48 матеріалів. Серед них одне шахрайство, три крадіжки майна, три факти незаконного зберігання наркотичних речовин.
Відносно 350 осіб складено  адмінпротоколи. З них 12 - відносно водіїв, які керували транспортними засобами у стані алкогольного чи  наркотичного  сп’яніння.
За минулий тиждень, за результатом відпрацювання викликів, пов’заних з домашнім насильством, притягнуто до адміністративної відповідальності  вісім правопорушників.  Також працівники поліції склали чотири протоколи за порушення правил щодо карантину та винесли 18 постанов на місці  за перебування в громадських будівлях та транспорті під час карантину без вдягнутих масок.