Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ В Мелітополі обмежили доступ до пасажирського транспорту

В Мелітополі обмежили доступ до пасажирського транспорту

Мелітопольські чиновники досвяткувались до фактично «червоної» карантинної зони, а тепер стрімголов розгрібають наслідки всього цього. День міста, футбольний турнір, музичний фестиваль «Таврійські сурми», ювілей однієї з християнських церков – це неповний перелік масових заходів за останній місяць, які пройшли під егідою чи при повному схваленні мелітопольських можновладців.

 

І саме на початку осені Україну по-справжньому накрила небезпечна ковідна хвиля, на яку міський голова Іван Федоров та його підлеглі, судячи з усього, не звертали особливої уваги. І ось досвяткувались. Мелітополь разом зі всією Запорізькою областю швидко проскочив шлях з зеленої до… червоної карантинної зони. Бо саме сьогодні стало відомо, що згідно досліджень Центру економіки охорони здоров’я Київської школи економіки  критеріям червоного рівня епіднебезпеки відповідають три області в Україні – Харківська, Херсонська і Запорізька.  А прем’єр-міністр України Денис Шмигаль у свою чергу заявив, що в найближчі декілька днів до червоної зони офіційно віднесуть декілька регіонів нашої держави. Не важко здогадатися, яких саме.

Між тим мелітопольська влада гарячково, інакше і не скажеш, намагається боротися з корона вірусом непопулярним методами. Наприклад, обмеживши час роботи пасажирського транспорту та самих пасажирів, які можуть скористатися маршрутками. Мелітопольці у свою чергу поминають незлим тихим словом мед реформу, яку в нашому місті впроваджує Мінько та Федоров, а саме зосередження усіх лікарень на краю Мелітополя. Як тепер туди добиратися – питання. Як бути батькам учнів, які закінчують заняття в школі не ввечері, коли пускають пасажирський транспорт, а. наприклад, в обід – теж питання. 

В плюсі від такого рішення чиновників лише таксисти.

Отже, що ми маємо у підсумку – спочатку мелітопольські можновладці своїми руками створили сприятливе для розповсюдження корона вірусу середовище у місті, а тепер ще й перекладають весь тягар карантинних обмежень на населення. Доречі, а що там з мотокросом, який Іван Федоров обіцяв провести у корона вірусний період?  Невже плани змінилися?