Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ У Мелітополі поліцейські вилучили у громадянина близько 3-х кг марихуани

У Мелітополі поліцейські вилучили у громадянина близько 3-х кг марихуани

5 жовтня в ході розслідування кримінального правопорушення за ознаками ст. 309 Кримінального кодексу України (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту) працівники Управління боротьби з наркозлочинністю в Запорізькій області спільно з дізнавачем Мелітопольського районного управління поліції, під процесуальним керівництвом Мелітопольської окружної прокуратури, на підставі ухвали міськрайонного суду провели санкціонований обшук в одному з приватних домоволодінь у Мелітополі.

 

За місцем мешкання чоловіка 1955 року народження поліцейські виявили та вилучили  речовину рослинного походження у висушеному стані зі специфічним запахом коноплі (за попередніми даними наркотичний засіб «канабіс» елітних сортів «шишка») загальною вагою 1,5 кг та мішок з наркотичним засобом рослинного походження в висушеному стані загальною вагою 1,5 кг.  

 За цінами «чорного ринку» вартість вилученого наркотичного засобу складає близько 600 тисяч гривень. Вилучені речовини направлено на дослідження до науково-дослідного експертно-криміналістичного центру ГУНП в Запорізькій області. За даним фактом триває досудове розслідування.