Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ Кожний четвертий мешканець Запорізької області вже вакцинований

Кожний четвертий мешканець Запорізької області вже вакцинований

Під час наради з керівниками структурних підрозділів облдержадміністрації, яка пройшла 11 жовтня, стало відомо, що станом на цю дату вакциновано 28% жителів Запорізької області. Минулого тижня область взагалі встановила рекорд – за добу було зроблено понад 7 тисяч щеплень.

 

Так,  працівники запорізьких закладів освіти щеплені на 77,5% (перша та друга доза). Найкращий відсоток серед закладів професійної/професійно-технічної освіти – 87 %, працівники шкіл щеплені на 82%, садочків – на 75%.

Щодо щеплення держслужбовців – у Запорізькій облдержадміністрації вакциновано 83.8% працівників. У Бердянській районній державній адміністрації - 81%. У Пологівській  - 75,3%, Запорізькій - 73,6%, Василівській – 72 %, Мелітопольській - 70,5%.

Чиновники наголошують, що в області створено всі умови для безкоштовної вакцинації населення. Наприклад, з минулого тижня вакцинуватися можна і у відділеннях «Укрпошти» . За минулі вихідні такою послугою вже скористалося 80 пенсіонерів та працівників відділень запорізької «Укрпошти».