Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ Прощавай, радіо-Ніна: мелітопольці провели в останню путь Ніну Єфименко

Прощавай, радіо-Ніна: мелітопольці провели в останню путь Ніну Єфименко

18 жовтня мелітопольці попрощалися з ветераном мелітопольської журналістики Ніною Єфименко. На 67-році її життя забрав корона вірус. Голос Ніни: Вітаю вас, ви слухаєте останні вісті, в студії Ніна Єфименко.

 

Ось такими словами щодня впродовж майже 20-ти років Ніна Єфименко вітала своїх слухачів по радіо. Провідне радіо тоді було у кожному домі. Ніну Єфименко знали всі і називали «Радіо Ніна». З 1980 по 1998 рік вона була керівником Мелітопольської міськрайонної редакції радіомовлення, окрім того, вона була єдиним творчим працівником на радіо, усі репортажі робила сама. У 2013 році Ніна Єфименко передала до краєзнавчого музею свій 7-кілограмовий диктофон, який їй прослужив 15 років. Вона називала його своїм бойовим товаришем.
  З 1993 році Ніна Єфименко працювала на телебаченні. Тоді  вийшла її  перша авторська програма  «Люди. Події. Час». Ніна Єфименко працювала спочатку на ТРК «Мелітополь», а потім у телекомпанії «МТВ-плюс».  Вона була не тільки досвідченим журналістом та диктором, а ще й мудрим наставником для молодих колег.
У 1998-2002 г. Ніна Єфименко працювала помічником народного депутата України Анатолія Мангула. Потім займала цю ж посаду і при Василю Хмельницькому, Володимиру Ярощуку та Євгену Балицькому. У команді Євгена Балицького Ніна Миколаївна працювала  багато років, була не тільки помічником депутата, а й його мудрим наставником та надійним другом.  Ніна Єфименко була світлою та доброю, вміла легко спілкуватися   з людьми. Саме такою її запам’ятають усі, хто її знав.