Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ Тариф на тепло все ж зростає

Тариф на тепло все ж зростає

ТОВ «Тепло-Мелітополь» на своєму офіційному сайті оприлюднило тарифи на теплову енергію, які підприємство вважає обґрунтованими на майбутній опалювальний сезон. Для всіх категорій споживачів ціна за тепло, нажаль, підвищилась.

 

Менш за все від нового ціноутворення постраждають побутові споживачі – для них тариф підвищиться на 4 відсотки. Для бюджетних організацій зростання становить 72 відсотки. А ось для інших споживачів (наприклад, підприємств) за тепло потрібно буде заплатити на 149 відсотків більше, ніж минулого року. 

 Повідомляється також, що тариф на теплову енергії та постачання теплової енергії сформовано згідно постанови КМУ і повинен забезпечувати відшкодування всіх економічно обґрунтованих витрат на виробництво, транспортування та постачання теплової енергії.   

Теоретично, на вищезазначені ціни ще можна якось вплинути у бік їх зниження.  Згідно наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05.06.2018 року  № 130  «Про затвердження Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності»  зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб приймаються до 14 год. 21 жовтня  2021 року за адресою: м.Мелітополь, вул. Покровська, 61, приймальня.