Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ Опалювальний сезон на старті

Опалювальний сезон на старті

Три райони Запорізької області вже розпочали опалювальний сезон. Про це повідомив директор Департаменту житлово-комунального господарства та будівництва облдержадміністрації Віталій Литвиненко.

 

Зокрема, у Василівському, Мелітопольському та Пологівському районах ввімкнули опалення для закладів соціальної сфери. Тепло отримують 34 дитсадки, 27 закладів освіти та 4 лікарні – на ці потреби працює 41 котельня.

Загалом в області 590 котелень. За словами Віталія Литвиненка, всі вони готові розпочати опалювальний сезон. За прогнозами синоптиків, вже цього тижня очікується зниження середньодобової температури, тож, за необхідності, Запорізька область готова розпочати опалювальний сезон у будь-який момент.

Між тим, як повідомляє один з мелітопольських інтернет-видань, у ТОВ «Тепло-Мелітополь» їм повідомили, що офіційно ще не розпочали опалювальний сезон в місті. Швидше за все, опалення буде включено на наступному тижні, повідомили на підприємстві. Вже з наступного понеділка тепломережа почне проводити гідравлічні роботи на мережах.